star icon svg com.tr Alan Adı Sadece 0,00 TL

.TR Alan Adı,
.TR Domain Hizmeti

Her fikir Alan Adı ile değer kazanır! DaimHost, işletmeniz için mükemmel bir .TR Uzantılı Domain bulmanıza yardımcı olmak için geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Sizlerin imzası haline gelecek mükemmel Alan Adını bulmanız ve en uygun fiyatlarla kullanmanız için tercihiniz DaimHost.

  • check-SVG Kolay Alan Adı  Yönetimi
  • check-SVG Ücretsiz Transfer Kilidi
  • check-SVG Ücretsiz Ek Özellikler
  • check-SVG Ücretsiz İç Transfer
first area img

.TR Uzantılı Alan Adınızı Hemen Kayıt Etmeye Başlayın

Sizlerin imzası haline gelecek mükemmel .com.tr Alan Adını bulmanız ve en uygun fiyatlarla .com.tr Alan Adı satın almak için tercihiniz DaimHost.

second area img
0,00 TL .com-tr logo

Kampanyalı Ürün .com.tr Alan Adı Satın Al

Pin Logo SVG

Ücretsiz
Whois Gizleme

Transfer Lock Logo SVG

Ücretsiz
Transfer Kilidi

URL Logo SVG

Ücretsiz
URL Yönlendirme

Mail Logo SVG

Ücretsiz
Mail Yönlendirme

Neden Biz ?

.com.tr Domain hizmetlerimizin en iyi tercih olmasının nedenlerinden bazıları...

7/24 Teknik Destek

.TR Alan Adı hizmetiniz için Müşteri Paneliniz üzerinden tek tıkla talep açıp soru veya sorunuzu ilettiğiniz takdirde yetkili ekip arkadaşlarımız 7/24 sizlere yardımcı olmaktadır.

WhoIS Gizleme Hizmeti

.net.tr Alan Adı Kayıt hizmetinizde bilgilerinizin gizli kalmasını istiyorsanız sizlere sağladığımız WhoIS gizleme hizmeti sayesinde kişisel bilgileriniz herhangi bir .web.tr Alan Adı Kayıt sorgulamasında çıkmamaktadır. .TR Alan Adı Tescil için verdiğiniz bilgileriniz herhangi bir şekilde kişiler ile paylaşılmaz!

Alan Adı Kilidi

DaimHost olarak sunduğumuz hizmetlerde .com.tr Domain Kayıt hizmetinin Kilidini sağlayarak .TR Alan Adı Tescil hizmetinizin güvenliğini en üst düzeye çıkarır. Bu sayede .com.tr Domain Tescil hizmetinizin güvenliği ve yönetimi DaimHost ile güvence altına alınır, böylece .TR Domaininiz istenmeyen değişikliklere ve transferlere karşı korunmuş olur.

100% Memnuniyet

DaimHost'u tercih eden Domain Kayıt hizmetlerinde kesintisiz destek sağlayarak müşterilerinin işlerini kolaylaştırmaya ve çevrimiçi varlıklarını güvence altına almaya odaklanır. DaimHost olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için 7/24 kesintisiz destek sunmaktayız. Her türlü soru, sorun veya talep hızlıca yanıtlanır, böylece müşteriler işlerini sorunsuz bir şekilde yönetebilirler.
third area image

Tüm Uzantıları Keşfedin

Yukarıda verilen .TR Domainler yetersiz geliyorsa daha fazlası!
Domain Uzantısı Türü Yeni Kayıt (yıl) Yenileme (yıl) Transfer (yıl)
.com.tr En iyi fiyat Jenerik 0,00 TL 35,00 TL 35,00 TL
.net.tr Jenerik 0,00 TL 35,00 TL 35,00 TL
.web.tr Jenerik 0,00 TL 100,00 TL 100,00 TL
.gen.tr Jenerik 0,00 TL 100,00 TL 100,00 TL
.biz.tr Jenerik 0,00 TL 100,00 TL 100,00 TL
.name.tr Jenerik 0,00 TL 100,00 TL 100,00 TL
.info.tr Jenerik 0,00 TL 100,00 TL 100,00 TL

Sıkça Sorulan Sorular

Alan adı Tescil hizmetimiz için bazı sorular.

.TR uzantılı alan adları, Türkiye'ye özel ve yönetimi dahil olmak üzere birçok işlemin Türkiye'de yapıldığı internet alan adı uzantılarıdır. Yaklaşık olarak 20 farklı alan adı uzantısına sahip .TR uzantılı alan adlarının birkaçı belgesiz olarak kayıt edilirken, diğerleri de belge ibrazı ile kayıt edilebilmektedir.

Belgesiz Kayıt Edilen Alan Adları
- com.tr
- net.tr
- org.tr
- web.tr
- gen.tr
- biz.tr
- name.tr
- info.tr
- tv.tr


Belgeli Kayıt Edilen Alan Adları
- av.tr
- bel.tr
- dr.tr
- edu.tr
- gov.tr
- k12.tr
- kep.tr
- pol.tr
- tsk.tr

.TR Alan Adı (Domain), internette bir web sitesine erişmek için kullanılan adrestir. Örneğin, "daimhost.com.tr" Alan Adı DaimHost'un web sitesine erişmek için kullanılan adrestir. Domain hizmetlerinin amacı ip adresi yerine akılda kalıcı bir url yaratmaktır. Domain hizmeti hayatımızda olmasaydı 192.168.1.1 gibi ip adreslerini yazarak sitelere giriş sağlanacaktı. Domain markanız açısından da önemlidir. Bir .TR Domain sahibi olmak ve bu Domain Hizmetinin markanızın ismi ile aynı olması web sitenize gelecek trafiği arttırır. Domain hizmetinizi markanızdan farklı olacak şekilde olursanız insanların sizi tanıması zor olacak hatta sahte olduğunuzu düşüneceklerdir. Bu yüzden Domain hizmeti markanız açısından çok önemlidir.

.TR Alan Adı (Domain) tescili için DaimHost ilk tercihiniz olmalıdır. Piyasadaki en uygun kayıt,yenileme,transfer ücretlerini müşterilerimize 7/24 kesintisiz destek ile birlikte sunmaktayız. Üstelik .com.tr Alan Adı için Belge Şartı YOK!. Domaininizi kayıt ettirdikten sonra markanızın yolculuğunu başlatabilir, kendinize özel eposta uzantıları kullanabilirsiniz. Örneğin info@daimhost.com mail adresini kullanmak için daimhost.com Alan Adını tescil ettirebilirsiniz.

Evet Alan Adı (Domain) hizmetinizde özel bilgilerinizi Whois sorgularından gizleyebilirsiniz. Whois bilgilerindeki alanları anonim hale getirebilir kendinizi güvence altına alabilirsiniz.

DaimHost olarak müşterilerimize kolay ve hızlı bir alan adı transferi işlemi sunmaktayız. Alan Adı hizmetinizi Hem farklı bir kayıt firmasına en hızlı şekilde Hemde DaimHost müşterilerinden herhangi birine ücretsiz ve günlerce beklemeden sadece 30 dakika içerisinde yapabilirsiniz. Müşterilerimiz, Alan Adı Transfer işlemini gerçekleştirmek için sadece gerekli bilgileri sağlamaları ve transfer işlemini onaylamaları yeterlidir. DaimHost'un deneyimli müşteri hizmetleri ekibi, müşterilerimize transfer işlemi sırasında yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Alan Adı kaydı yaparken temel olarak dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Öncelikle, Alan Adınızın kullanılabilir-müsait olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca, Alan Adınızın akılda kalıcılığı fazla olmalıdır. Bu, web sitenizin tanıtımı ve marka oluşturma sürecinde büyük bir rol oynamaktadır. Ayrıca, Alan Adınızın uzantısını da belirlemeniz gerekiyor. Örneğin, .com, .com.tr veya .net gibi yaygın olarak kullanılan uzantılar arasından birini dilediğinizi seçebilirsiniz.

İyi bir Domain seçmek, markanızı ve işletmenizi tanıtmak için çok önemli bir adımdır. İşte birkaç ipucu:
Kısa ve öz olun: Kısa ve öz alan adlarını hatırlamak müşterileriniz için daha kolay olur .
Anahtar kelimeleri içerin: Anahtar kelimeler, arama motorları için önemlidir ve sitenizin arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama almasında önemli bir rol alır.
Benzersiz olun: Benzersiz bir Domain seçmek, müşterilerinizin sizi hatırlamasını ve farklı Domainler ile karıştırmamasını sağlar.
Kolay okunur ve telaffuz edilebilir olun: Alan adınızın okunması ve söylenmesi edilmesi kolay olmalıdır.
Uygun bir uzantı seçin: .com, .com.tr, .org veya .net gibi yaygın uzantılar, daha kolay hatırlanır ve markanızın daha profesyonel görünmesini sağlar.

Seventh Area Img

Ne zaman desteğe ihtiyacınız olursa, ekibimiz her zaman sizin için burada

Satış öncesi destek için canlı desteği kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresi

info@daimhost.com

Canlı Destek

Şu An Aktif

Effect png img