Star logo img Plesk Web Hosting

Plesk Hosting,
Windows Hosting Hizmeti

Plesk Hosting, Windows Hosting hizmeti Plesk yönetim panelinin Windows işletim sistemi üzerine kurulması ve müşterilere sunulmasıdır. DaimHost olarak Plesk Hosting hizmetlerimizi yüksek performanslı sunucularımızla sizlere sunmaktayız.

  • check-SVG Sınırsız Performans
  • check-SVG Samsung SSD Disk
  • check-SVG Ücretsiz Ömür Boyu SSL
  • check-SVG Ücretsiz Ömür Boyu Destek
First Area IMG

Performanslı Hosting Çözümleri

En yeni optimize sunucu donanımımız sayesinde, tüm sunucu yanıt süreleri ve iyileştirilmeleri sayesinde hızlı websiteleri edinin.

Neden DaimHost ?

Plesk Web Hosting hizmetinde DaimHost'u tercih etmeniz için bir kaç sebep.

7/24 Teknik Destek

Plesk Hosting hizmetlerinde alanında bilgili ekibimiz sizlere yardımcı olmak için 7/24 hazırlar.

100% SSD Disk

Plesk Hosting hizmetlerimizde Samsung PRO serisi diskler kullanmaktayız. Ziyaretçileriniz kesinlikle hiç bir şekilde gecikme yaşamaz.

Haftalık Yedekleme

Tüm Windows Hosting hizmetleriniz 7 Günde (hafta) da bir yedeklenmektedir. Birden fazla lokasyonda her senaryo düşünülerek yedeklenir.

DDOS-Guard Koruması

Sunucularımız Datacenter-Guard, Imperva , Özel Mikrotik ve NGFW korumamızdan geçmektedir. Saldırılara karşı yüksek önlem alınır.

İnternet Hızı

Sunucularımız üzerinde 10G port bulunmaktadır. Bu sayede kesintisiz ve hızlı internet erişimi sunulur.

100% Memnuniyet

Plesk Hosting hizmetleri İstanbul/PremierDC veri merkezinde barınmaktadır. Bu sayede daha kısa sayfa yükleme süreleri ve daha iyi bir ziyaretçi deneyimi sunar.
Third area img

Benzersiz Avantajları Keşfedin

En ucuz Plesk Hosting fiyatları ile Windows Web Hosting paketleri ve özellikleri.
Paketleri Karşılaştırın Pulsar Stellaris Sidera Nebula
Web Sitesi Barındırma 1 5 10 15
SSD Disk Alanı 1GB 5GB 10GB Limitlendirilmemiş
Trafik 20GB 50GB Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
E-Posta Hesabı 5 10 25 Sınırsız
.NET Desteği
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Ücretsiz SSL Sertifikası
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
MySQL Veritabanı 10 Adet 20 Adet Limitsiz Limitsiz
Ücretsiz Yedekleme Haftalık Haftalık Haftalık Haftalık

Sıkça Sorulan Sorular

Satış öncesi aklınıza takılan sorulardan bazıları.

Web Hosting bir websitesinin internet üzerinde bir sağlayıcıda barındırılmasıdır. Web Hosting hizmetleri sayesinde sitenizi aktif tutabilirsiniz. Web Hosting hizmetinde ilk öncelikle Plesk üzerinden dosyalar kurulur ve ardından site yayına alınır. Bu sayede ziyaretçileriniz sayfanıza girebilir ve sayfanıza erişim olur. Plesk Hosting hizmeti için sizi veya markanızı tanımlayan bir Alan Adına ihtiyacınız vardır. Plesk Hosting hizmeti için gereken Alan Adı hizmetini DaimHost üzerinden en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Plesk, bir Web Hosting kontrol panelidir ve kullanıcıların bir web sunucusuna veya sunuculara erişimini, yönetimini ve kontrolünü sağlar. Plesk, bir web sitesinin yönetimini, güncelleştirilmesini ve bakımnıı kısacası her işlemini kolaylaştıran birçok araç ve özellik içerir. Plesk, genellikle bir Web Hosting hizmeti satın aldığınızda size verilen bir yönetim panelidir ve web sitenizin dosyalarını, veritabanlarını, e-posta hesaplarını, domainleri ve diğer öğeleri kontrol etmenizi sağlar. Plesk Hosting, ayrıca birçok web sitesi için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) gereksinimlerini karşılamak için de özel tasarlanmış araçlar içerir. Örneğin, Plesk Hosting, web sitenizin meta etiketlerini, URL yapısını ve sayfa içeriğini düzenlemenizi sağlar. Plesk Hosting, aynı zamanda bir web sunucusunda çalışan birçok hazır web uygulamasının yönetimini de sağlar. Örneğin, Plesk Hosting, WordPress, Joomla veya Drupal gibi CMS (İçerik Yönetim Sistemi) yüklemenizi ve yönetmenizi kolaylaştırır. Genel olarak, Plesk Hosting, bir web sitesinin yönetimini ve bakımını kolaylaştıran önemli bir aracıdır ve web sitenizin kontrolünü kolaylaşıtırır.

Bireysel Plesk Hosting, bir web sitesinin internet üzerinde barındırılması için kullanılan bir tür Plesk Hosting hizmetidir. Bireysel Plesk Hosting hizmetleri, genellikle bir web sitesinin ihtiyaç duyduğu düşük miktarda disk alanı ve bant genişliği gibi özellikleri sunar ve bu hizmetler genellikle diğer hizmetlere göre daha uygun fiyatlıdır. Bireysel Plesk Hosting hizmetleri, genellikle şahsi bloglar, portfolyo siteleri ve benzeri küçük ölçekli web siteleri için kullanılmaktadır. Bireysel Plesk Hosting, genellikle bir web sitesinin ziyaretçi sayısı ve trafiği düşük olduğu durumlarda tercih edilmelidir. Bireysel Plesk Hosting hizmetleri, genellikle bir web sunucusu ve bu sunucuda barındırılan web sitelerine erişim, yönetim ve kontrol için bir kontrol paneli sağlar. Bu kontrol paneli, genellikle Plesk, Plesk veya diğer benzer araçlardır ve web sitenizin dosyalarını, veritabanlarını, e-posta hesaplarını, domainleri ve diğer öğeleri yönetmenizi sağlar. Genel olarak, Bireysel Plesk Hosting, düşük miktarda disk alanı ve bant genişliği gerektiren küçük ölçekli web siteleri için uygun olan bir Plesk Hosting hizmetidir.

Disk alanı, bir Plesk Hosting hizmetini sağlayan sunucudaki web sitesinin dosyalarının saklanacağı alandır. Bir web sitesinin dosyaları, genellikle HTML, CSS, JavaScript, Resim, PHP, CS dosyası ve diğer benzer dosyalar olabilir. Bu dosyalar, ziyaretçiler tarafından görüntülenen web sayfalarını oluşturur ve web sitesinin çalışabilmesi için gereklidir. Disk alanı, Plesk Hosting hizmetinizin performanslı ve çalışır halde kalması için önemlidir. Eğer Plesk Hosting hizmetinizde siteniz için yeterli Disk alanı yoksa, web sitesinin dosyalarının saklanamaması veya yavaş hızda yüklenmesi gibi problemler oluşabilir. Bu durum, ziyaretçiler için daha yavaş bir web sitesi ile karşılaşmalarına ve web sitesinde gezinirken daha fazla bekleme ve kesinti yaşamalarına neden olabilir. Ayrıca, Disk alanı az olan bir Plesk Hosting sitesi, yeni dosyalar eklenemeyecek veya mevcut dosyalar güncellenemeyecek olabilir, bu da web sitesinin güncelliğini ve işlevselliğini düşürebilir.

Tamamen otomasyon sistemi ile otomatik olarak teslim edilmektedir. Bu süreçte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız uzman teknik destek ekibimiz sizlere 7/24 yardımcı olacaktır.

Web Hosting, bir web sitesinin internet üzerinde yayınlanması için gereken bir hizmettir. Plesk Hosting Kiralama hizmeti, web sitesinin dosyalarını bir sunucuda barındırmayı, sitenin internette görünebilir olmasını sağlamayı ve gerekli güvenliği sağlamayı içerir. Bir web sitesi sahibi için Web Hosting, sitelerinin hızlı ve güvenli bir şekilde erişilebilir olmasını sağlar.

Seventh Area Img

Ne zaman desteğe ihtiyacınız olursa, ekibimiz her zaman sizin için burada

Satış öncesi destek için canlı desteği kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresi

info@daimhost.com

Canlı Destek

Şu An Aktif

Effect png img