Star logo img cPanel Reseller Web Hosting

Reseller Hosting,
cPanel Reseller Hizmeti

Reseller Hosting, Linux Reseller Hosting hizmeti cPanel yönetim panelinin Linux işletim sistemi üzerine kurulması ve birden fazla site için müşterilere sunulmasıdır. DaimHost olarak Reseller Hosting hizmetlerimizi yüksek performanslı sunucularımızla sizlere sunmaktayız.

  • check-SVG Sınırsız Performans
  • check-SVG Samsung SSD Disk
  • check-SVG Ücretsiz Ömür Boyu SSL
  • check-SVG Ücretsiz Ömür Boyu Destek
First Area IMG

Performanslı Reseller Hosting Çözümleri

En yeni optimize sunucu donanımımız sayesinde, tüm sunucu yanıt süreleri ve iyileştirilmeleri sayesinde hızlı websiteleri edinin.

Neden DaimHost ?

Reseller Web Hosting hizmetinde DaimHost'u tercih etmeniz için bir kaç sebep.

7/24 Teknik Destek

Reseller Hosting hizmetlerinde alanında bilgili ekibimiz sizlere yardımcı olmak için 7/24 hazırlar.

100% SSD Disk

Reseller Hosting hizmetlerimizde Samsung PRO serisi diskler kullanmaktayız. Ziyaretçileriniz kesinlikle hiç bir şekilde gecikme yaşamaz.

Haftalık Yedekleme

Tüm Linux Reseller Hosting hizmetleriniz 7 Günde (hafta) da bir yedeklenmektedir. Birden fazla lokasyonda her senaryo düşünülerek yedeklenir.

DDOS-Guard Koruması

Sunucularımız Datacenter-Guard, Imperva , Özel Mikrotik ve NGFW korumamızdan geçmektedir. Saldırılara karşı yüksek önlem alınır.

İnternet Hızı

Sunucularımız üzerinde 10G port bulunmaktadır. Bu sayede kesintisiz ve hızlı internet erişimi sunulur.

100% Memnuniyet

Reseller Hosting hizmetleri İstanbul/PremierDC veri merkezinde barınmaktadır. Bu sayede daha kısa sayfa yükleme süreleri ve daha iyi bir ziyaretçi deneyimi sunar.
Third area img

Benzersiz Avantajları Keşfedin

En ucuz Reseller Hosting fiyatları ile Linux Web Hosting paketleri ve özellikleri.
Paketleri Karşılaştırın Brillar Estelar Hydra Pegasus
Web Hesabı 1 5 10 15
SSD Disk Alanı Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
Trafik Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
E-Posta Hesabı Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
CloudLinux Desteği
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
WHM/cPanel Kontrol Paneli
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Ücretsiz SSL Sertifikası
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
MySQL Veritabanı Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
Ücretsiz Yedekleme Haftalık Haftalık Haftalık Haftalık

Sıkça Sorulan Sorular

Satış öncesi aklınıza takılan sorulardan bazıları.

Web Hosting bir websitesinin internet üzerinde bir sağlayıcıda barındırılmasıdır. Web Hosting hizmetleri sayesinde sitenizi aktif tutabilirsiniz. Web Hosting hizmetinde ilk öncelikle cPanel üzerinden dosyalar kurulur ve ardından site yayına alınır. Bu sayede ziyaretçileriniz sayfanıza girebilir ve sayfanıza erişim olur. Reseller Hosting hizmeti için sizi veya markanızı tanımlayan bir Alan Adına ihtiyacınız vardır. Reseller Hosting hizmeti için gereken Alan Adı hizmetini DaimHost üzerinden en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Bayi hosting, bir Hosting şirketi tarafından sağlanan bir hizmet modelidir. Bu hizmet modelinde, Hosting şirketi, bayilerine (genellikle web tasarımcıları, internet servis sağlayıcıları, yazılım geliştiricileri vb.) Hosting hizmetleri satışı için kaynak sağlar. Bu kaynaklar, bayiler tarafından müşterilere satılmak üzere kullanılır.

Bayi hosting, bayilerin kendi markaları altında Hosting hizmetleri sunmalarına olanak tanır. Bayiler, müşterilerine Hosting hizmetleri sunarken, Hosting şirketi arka planda çalışır ve altyapıyı yönetir. Bu sayede, bayiler müşteri desteği, fatura işleme, teknik destek vb. hizmetleri sunmakla uğraşmadan, Hosting hizmetlerini müşterilerine sunabilirler.

Bayi hosting, Hosting şirketlerinin müşteri tabanını genişletmek ve pazar payını artırmak için bir yol olarak da kullanılır. Ayrıca, bayilerin Hosting hizmetleri satışından elde ettikleri gelir, Hosting şirketleri için de bir gelir kaynağıdır.

Linux Bayi Hosting, DaimHost tarafından sağlanan Bayi Hosting hizmetinin bir türüdür ve Linux işletim sistemi tabanlı sunucular kullanır.

Linux, açık kaynak kodlu bir işletim sistemi olup, dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Linux, diğer işletim sistemlerine göre daha güvenli, daha stabil ve daha özelleştirilebilir olduğu için Hosting sahipleri tarafından sıklıkla tercih edilir.

cPanel, bir Web Hosting kontrol panelidir ve kullanıcıların bir web sunucusuna veya sunuculara erişimini, yönetimini ve kontrolünü sağlar. cPanel, bir web sitesinin yönetimini, güncelleştirilmesini ve bakımnıı kısacası her işlemini kolaylaştıran birçok araç ve özellik içerir. cPanel, genellikle bir Web Hosting hizmeti satın aldığınızda size verilen bir yönetim panelidir ve web sitenizin dosyalarını, veritabanlarını, e-posta hesaplarını, domainleri ve diğer öğeleri kontrol etmenizi sağlar. Reseller Hosting, ayrıca birçok web sitesi için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) gereksinimlerini karşılamak için de özel tasarlanmış araçlar içerir. Örneğin, Reseller Hosting, web sitenizin meta etiketlerini, URL yapısını ve sayfa içeriğini düzenlemenizi sağlar. Reseller Hosting, aynı zamanda bir web sunucusunda çalışan birçok hazır web uygulamasının yönetimini de sağlar. Örneğin, Reseller Hosting, WordPress, Joomla veya Drupal gibi CMS (İçerik Yönetim Sistemi) yüklemenizi ve yönetmenizi kolaylaştırır. Genel olarak, Reseller Hosting, bir web sitesinin yönetimini ve bakımını kolaylaştıran önemli bir aracıdır ve web sitenizin kontrolünü kolaylaşıtırır..

Disk alanı, bir Reseller Hosting hizmetini sağlayan sunucudaki web sitesinin dosyalarının saklanacağı alandır. Bir web sitesinin dosyaları, genellikle HTML, CSS, JavaScript, Resim, PHP dosyası ve diğer benzer dosyalar olabilir. Bu dosyalar, ziyaretçiler tarafından görüntülenen web sayfalarını oluşturur ve web sitesinin çalışabilmesi için gereklidir. Disk alanı, Reseller Hosting hizmetinizin performanslı ve çalışır halde kalması için önemlidir. Eğer Reseller Hosting hizmetinizde siteniz için yeterli Disk alanı yoksa, web sitesinin dosyalarının saklanamaması veya yavaş hızda yüklenmesi gibi problemler oluşabilir. Bu durum, ziyaretçiler için daha yavaş bir web sitesi ile karşılaşmalarına ve web sitesinde gezinirken daha fazla bekleme ve kesinti yaşamalarına neden olabilir. Ayrıca, Disk alanı az olan bir Reseller Hosting sitesi, yeni dosyalar eklenemeyecek veya mevcut dosyalar güncellenemeyecek olabilir, bu da web sitesinin güncelliğini ve işlevselliğini düşürebilir.

Tamamen otomasyon sistemi ile otomatik olarak teslim edilmektedir. Bu süreçte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız uzman teknik destek ekibimiz sizlere 7/24 yardımcı olacaktır.

Web Hosting, bir web sitesinin internet üzerinde yayınlanması için gereken bir hizmettir. Reseller Hosting Kiralama hizmeti, birden fazla web sitesinin dosyalarını bir sunucuda barındırmayı, sitenin internette görünebilir olmasını sağlamayı ve gerekli güvenliği sağlamayı içerir. Bir web sitesi sahibi için Web Hosting, sitelerinin hızlı ve güvenli bir şekilde erişilebilir olmasını sağlar.

Seventh Area Img

Ne zaman desteğe ihtiyacınız olursa, ekibimiz her zaman sizin için burada

Satış öncesi destek için canlı desteği kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresi

info@daimhost.com

Canlı Destek

Şu An Aktif

Effect png img