Star logo img Kurumsal Web Hosting

Kurumsal Hosting,
Kurumsal Web Hosting Hizmeti

Kurumsal Web Hosting, Kurumsal Hosting hizmeti kurum ve kuruluşlara özel tasarlanmış ve optimize edilmesi, seo için gerekli ayarların sağlanması ve optimize edilmesi ile müşterilere sunulmasıdır. DaimHost olarak Kurumsal Hosting hizmetlerimizi yüksek performanslı sunucularımızla sizlere sunmaktayız.

  • check-SVG A Class IP Adresi
  • check-SVG Samsung SSD Disk
  • check-SVG Ücretsiz Ömür Boyu SSL
  • check-SVG Ücretsiz Ömür Boyu Destek
First Area IMG

Performanslı Kurumsal Hosting Çözümleri

En yeni optimize sunucu donanımımız sayesinde, tüm sunucu yanıt süreleri ve iyileştirilmeleri sayesinde hızlı websiteleri edinin.

Neden DaimHost ?

Kurumsal Web Hosting hizmetinde DaimHost'u tercih etmeniz için bir kaç sebep.

7/24 Teknik Destek

Kurumsal Hosting hizmetlerinde alanında bilgili ekibimiz sizlere yardımcı olmak için 7/24 hazırlar.

100% SSD Disk

Kurumsal Hosting hizmetlerimizde Samsung PRO serisi diskler kullanmaktayız. Ziyaretçileriniz kesinlikle hiç bir şekilde gecikme yaşamaz.

Haftalık Yedekleme

Tüm Kurumsal Web Hosting hizmetleriniz 7 Günde (hafta) da bir yedeklenmektedir. Birden fazla lokasyonda her senaryo düşünülerek yedeklenir.

DDOS-Guard Koruması

Sunucularımız Datacenter-Guard, Imperva , Özel Mikrotik ve NGFW korumamızdan geçmektedir. Saldırılara karşı yüksek önlem alınır.

İnternet Hızı

Sunucularımız üzerinde 10G port bulunmaktadır. Bu sayede kesintisiz ve hızlı internet erişimi sunulur.

100% Memnuniyet

Kurumsal Hosting hizmetleri İstanbul/PremierDC veri merkezinde barınmaktadır. Bu sayede daha kısa sayfa yükleme süreleri ve daha iyi bir ziyaretçi deneyimi sunar.
Third area img

Benzersiz Avantajları Keşfedin

En ucuz Kurumsal Hosting fiyatları ile Kurumsal Web Hosting paketleri ve özellikleri.
Paketleri Karşılaştırın Andromeda Vega Draco Cassiopeia
Web Sitesi Barındırma 1 2 3 5
SSD Disk Alanı Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
Trafik Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
A Class IP Adresi Paylaşımlı Paylaşımlı Paylaşımsız Paylaşımsız
E-Posta Hesabı Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
CloudLinux Desteği
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Ücretsiz SSL Sertifikası
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
Confirm tick
MySQL Veritabanı Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş Limitlendirilmemiş
Ücretsiz Yedekleme Haftalık Haftalık Haftalık Haftalık

Sıkça Sorulan Sorular

Satış öncesi aklınıza takılan sorulardan bazıları.

Web Hosting bir websitesinin internet üzerinde bir sağlayıcıda barındırılmasıdır. Web Hosting hizmetleri sayesinde sitenizi aktif tutabilirsiniz. Web Hosting hizmetinde ilk öncelikle SEO üzerinden dosyalar kurulur ve ardından site yayına alınır. Bu sayede ziyaretçileriniz sayfanıza girebilir ve sayfanıza erişim olur. Kurumsal Hosting hizmeti için sizi veya markanızı tanımlayan bir Alan Adına ihtiyacınız vardır. Kurumsal Hosting hizmeti için gereken Alan Adı hizmetini DaimHost üzerinden en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization), web sitelerinin arama motorlarında daha görünür hale gelmesi ve organik (ücretli reklamlar olmadan) arama sonuçlarında üst sıralarda çıkabilmesi için kullanılan bir dijital pazarlama stratejisidir. İnternet kullanıcıları, bilgi arama, ürün veya hizmet satın alma ve diğer çeşitli amaçlar için günlük olarak arama motorlarını kullanır. SEO, bu arama motorlarında web sitelerinin daha iyi bir sıralamada yer almasını sağlayarak, kullanıcıların sitelere daha fazla erişim sağlama amacını taşır.

Kurumsal Hosting, bir web sitesinin internet üzerinde barındırılması için kullanılan bir tür Hosting hizmetidir. Kurumsal Hosting hizmetleri, genellikle bir web sitesinin ihtiyaç duyduğu miktarda disk alanı ve bant genişliği gibi özellikleri sunar ve bu hizmetler genellikle diğer hizmetlere göre daha fazla optimize, bakım ve iş gücü gerektirir. Kurumsal Hosting hizmetleri, genellikle kurum veya kuruluşların web siteleri için kullanılmaktadır. Kurumsal Hosting, genellikle bir web sitesinin ziyaretçi sayısı ve trafiği yüksek olduğu durumlarda tercih edilmelidir. Kurumsal Hosting hizmetleri, genellikle bir web sunucusu ve bu sunucuda barındırılan web sitelerine erişim, yönetim ve kontrol için bir kontrol paneli sağlar. Bu kontrol paneli, genellikle cPanel, Plesk veya diğer benzer araçlardır ve web sitenizin dosyalarını, veritabanlarını, e-posta hesaplarını, domainleri ve diğer öğeleri yönetmenizi sağlar. Genel olarak, Kurumsal Hosting, yüksek miktarda disk alanı ve bant genişliği gerektiren orta ölçekli web siteleri için uygun olan bir Hosting hizmetidir.

Disk alanı, bir Kurumsal Hosting hizmetini sağlayan sunucudaki web sitesinin dosyalarının saklanacağı alandır. Bir web sitesinin dosyaları, genellikle HTML, CSS, JavaScript, Resim, PHP dosyası ve diğer benzer dosyalar olabilir. Bu dosyalar, ziyaretçiler tarafından görüntülenen web sayfalarını oluşturur ve web sitesinin çalışabilmesi için gereklidir. Disk alanı, Kurumsal Hosting hizmetinizin performanslı ve çalışır halde kalması için önemlidir. Eğer Kurumsal Hosting hizmetinizde siteniz için yeterli Disk alanı yoksa, web sitesinin dosyalarının saklanamaması veya yavaş hızda yüklenmesi gibi problemler oluşabilir. Bu durum, ziyaretçiler için daha yavaş bir web sitesi ile karşılaşmalarına ve web sitesinde gezinirken daha fazla bekleme ve kesinti yaşamalarına neden olabilir. Ayrıca, Disk alanı az olan bir Kurumsal Hosting sitesi, yeni dosyalar eklenemeyecek veya mevcut dosyalar güncellenemeyecek olabilir, bu da web sitesinin güncelliğini ve işlevselliğini düşürebilir.

Tamamen otomasyon sistemi ile otomatik olarak teslim edilmektedir. Bu süreçte herhangi bir sorunla karşılaşırsanız uzman teknik destek ekibimiz sizlere 7/24 yardımcı olacaktır.

Seventh Area Img

Ne zaman desteğe ihtiyacınız olursa, ekibimiz her zaman sizin için burada

Satış öncesi destek için canlı desteği kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresi

info@daimhost.com

Canlı Destek

Şu An Aktif

Effect png img