DaimHost Bilişim Hizmetleri

DaimHost; kişi ve kurumların bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet servislerini ve teknolojiyi herkese ulaşılabilir kılmak, yeniliklere gerekli önemi vererek en güncel teknoloji ile hizmet vermek amacıyla 2022 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Profesyonel kadromuz sürekli olarak çözüm üretmek ve destek sağlamakla görevlendirilmiş bu konuda inisiyatif alabilecek yetkiye ve bilgiye sahiptir.

DaimHost olarak AR-GE çalışmalarına çok önem veriyoruz yeni teknolojilere ve gelişmelere aşığız. Temel dinamiğimiz sürekli yenilenmek ve gelişmek üzerine inşa edilmiştir.

Müşterilerimize karşı her zaman dürüst, samimi ve sorun çözmeye istekli bir organizasyon olarak kalacağız. En büyük reklamın mutlu müşteri olduğunu çok iyi biliyoruz ve ekip olarak 7/24 aktif sürekli iş takibi yapan profesyonellerimiz ile zaman kaybınızı asgari düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.


Vizyonumuz

DaimHost olarak vizyonumuz; En iyi fiyatlar ile en yüksek kalitede hizmet sağlamaktır. Her zaman fiyat performans dengesini gözeten müşterilerine maksimum verimi sunabilen bir kuruluş olarak faaliyetlerine devam edecektir. Kısa ve uzun vadede gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde hak ettiğimiz konuma ulaşmak başlıca amacımızdır.


Misyonumuz

DaimHost olarak uzmanlık alanında en iyisi olmayı hedeflemiş kendini geliştirmeyi yaşam biçimi haline getirmiş ekip arkadaşlarımızla 7/24 sizlere yardımcı olmaktayız. Bilişim, Teknoloji ve IT çözümlerimiz ile müşterilerimize daima en iyi ürün ve hizmetleri sunmak kuruluşumuzun bugün ve gelecekteki amacı olacaktır.


Hedeflerimiz

DaimHost sektörde pastadan pay almak değil pastaya şekil vermek amacıyla faaliyet göstermektedir. Hedefimizin büyüklüğünün sırrını müşterilerimize karşı şeffaflık, dürüstlük, mükemmeliyetçi çalışma prensiplerimiz olarak gösterebiliriz. Hızlı çözüm üretebilen müşterilerine fayda sağlayan insanlara ve emeklerine saygı gösteren bir kuruluş olmaya devam edeceğiz.

DaimHost markasını her zaman sektörde hizmet kalitesi olarak en üst yerde tutarak. Farkımızı ve kaliteli hizmetimizi her zaman uygun fiyat politikasıyla sunarak hedefimizi çok kısa zamanda daha da büyütebileceğimizi biliyoruz.

Ticari Firma Ünvanı

DaimHost Bilişim HizmetleriAdres Bilgisi

IstanbulTelefon Numaraları

Tel: +90 (850) 309 4503Kayıtlı Vergi Dairesi ve Numarası

#BTK Yer Sağlayıcı İzin Belgesi

Tıklayınız...

Banka Hesapları

İş Bankası
Hesap Sahibi:

IBAN:

Seventh Area Img

Ne zaman desteğe ihtiyacınız olursa, ekibimiz her zaman sizin için burada

Satış öncesi destek için canlı desteği kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresi

info@daimhost.com

Canlı Destek

Şu An Aktif

Effect png img